سمینار آنلاین کد کیهانی چیست؟ پنچشنبه 31 تیر ساعت 4 عصر به وقت ایران www.metadmb.com ...
کتابها، دروس و تکنیکهای صوتی
خبرنامه رادیومتا
پذیرش دانشجو در رشته متافیزیک تبدیل تجارب به مدارک دانشگاهی فروش محصولات شرف شمس
شرف مشتری (هرمزد/ژوپیتر): جذب پول و ثروت، محافظت از اموال
 هفت شرف چیست؟

هفت شرف، مجموعه هفت اسم اعظم الهی است که در زمان مشخص، با آداب خاص و بصورت نمادهای اسراری نوشته میشود. فرصت نوشتن هر یک از این شرف ها، فقط یک بار در سال (فقط به مدت یک ساعت) پیش می آید.

هفت شرف عبارتند از: شرف شمس، شرف قمر، شرف مریخ، شرف عطارد، شرف مشتری، شرف ونوس و شرف زحل. همراه داشتن هر یک از این شرف ها خواص و اثرات ویژه ای دارد. ساخت این شرف ها به منظور استفاده شخصی، به همه دانشجویان دوره ها تخصصی هفت شرف آموزش داده می شود.

برای آشنایی بیشتر با این موضوع، درس "آشنایی با هفت شرف و شرف شمس" را که در پنج بخش بر روی سایت "رادیو متا" قرار دارد گوش دهید.

شرف شمس (محافظت و فراوانی)، شرف مشتری (پول و ثروت) و شرف ونوس (عشق و زیبایی) از مهم ترین و کلیدی ترین شرف ها هستند که اکثر مردم به آن نیاز مبرم دارند. همچنین شرف قمر (رشد معنوی و صلح) و شرف عطارد (تحصیل و تدریس) نیز مورد توجه ویا نیاز افراد خاصی می باشند. استفاده از شرف مریخ و شرف زحل به دلیل انرژی های خاص آن برای عموم توصیه نمیشود.

پلاک های ویژه هفت شرف چیست؟

پلاک های ویژه هفت شرف، پلاک هایی هستند که نقش شرف مربوطه بر روی فلز متجانس یا سنگ متجانس، دقیقا در زمان مشخص و با رعایت تمام آداب حک شده و به صورت ویژه فعال گردیده است و پس از تحویل نیز به صاحب و استفاده کننده آن همسویی مخصوص داده میشود.

بر روی این پلاک ها نقش شرف مربوطه و در پشت آن نقش مربع اسراری کوکب مربوطه حک شده است که خاصیت و اثر گذاری پلاک را دو چندان کرده است. کلیه پلاک ها دارای "کد و تاریخ تولید" و "برگ هویت و مالکیت" می باشند. این پلاک ها یک عمر قابل استفاده بوده و بعد از آن قابل انتقال به نسل های بعدی می باشد. همچنین امکان فروش آن به دیگران با نظارت و همکاری ما وجود دارد.

شرف مشتری

این شرف بطور مشخص در جذب فراوانی پول و محافظت از مال و اموال موثر است. شرف مشتری به افزایش مکنت و ثروت، موفقیت در سرمایه گذاری و پیشرفت های مالی کمک فراوان میکند. همه اقشار جامعه به شدت نیازمند و دوستدار این شرف می باشند. برای آشنایی بیشتر با این موضوع، درس "خواص شرف مشتری (عوامل موثر بر جذب پول)" را که در سه بخش بر روی سایت "رادیو متا" قرار دارد گوش دهید.

تماس مستقیم با ما

Mobile, Viber & WhatsApp:   +14802759194

شما میتوانید با ذخیره کردن شماره های فوق در گوشی های اسمارت فون، از طریق وایبر، واتس آپ و سایر برنامه های مشابه با ما تماس مستقیم برقرار کنید.

سفارش خرید

برای سفارش خرید از طریق سایت و یا ایمیل زیر اقدام فرمایید.

WWW.444U444.COM

Email:   drmotaleb@hotmail.com   & 444ahc444@gmail.com
زمان شرف شمس 1395 (بروجی): بهترین زمان شرف شمس (بروجی: بر اساس محاسبات بروجی)، روز جمعه 20 فروردین ماه 1395 درست هنگام اذان ظهر به مدت یک ساعت می باشد (بر مبنای شهر و کشور محل سکونت) ... زمان شرف شمس 1395 (بروجی): بهترین زمان شرف شمس (بروجی: بر اساس محاسبات بروجی)، روز جمعه 20 فروردین ماه 1395 درست هنگام اذان ظهر به مدت یک ساعت می باشد (بر مبنای شهر و کشور محل سکونت) ... زمان شرف شمس 1395 (بروجی): بهترین زمان شرف شمس (بروجی: بر اساس محاسبات بروجی)، روز جمعه 20 فروردین ماه 1395 درست هنگام اذان ظهر به مدت یک ساعت می باشد (بر مبنای شهر و کشور محل سکونت) ... زمان شرف شمس 1395 (بروجی): بهترین زمان شرف شمس (بروجی: بر اساس محاسبات بروجی)، روز جمعه 20 فروردین ماه 1395 درست هنگام اذان ظهر به مدت یک ساعت می باشد (بر مبنای شهر و کشور محل سکونت) ...